• Telefon : 0342 357 06 99

Hakkımızda

Her türlü soru görüş ya da önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz, ya da bilgilerinizi bırakıp bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim

BMS SAÇAK HALI TEKSTİL SAN.TİC.LTD.ŞTİ. kurulduğu günden bu yana değerli halı üreticilerine öncelikle kalite, yenilik ve müşteriye özel tasarımlarıyla ilk günkü şevkle hizmet vermektedir. Bu sayede kendi sektöründe aranan isim olmayı başarmıştır.

Yeni makine yatırımıyla beraber 250 makine ve aylık 225 ton üretim kapasitesine sahip olan BMS SAÇAK, bu kapasiteye uygun miktarda ve kalitede iplik stokuyla da halı üreticilerinin sürekli ihtiyaçlarını karşılayabilecek 300 den fazla ürün çeşidiyle hizmet vermektedir. Halı üreticilerinin yaptığı inovasyon çalışmalarına talep edildiği taktirde daha AR-GE çalışması iken dahil olup o kalite için özel saçak üretimi konusunda yetişmiş uzman elemanlarıyla “HALIYA ÖZEL” hizmet vermektedir.

Türkiye’nin en büyük halı üreticilerinin tercih ettiği firmamız ayrıca Ortadoğu, Avrupa ve Uzakdoğu ülkeleri içinde 20 farklı ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Ürünlerimiz makine düğümü ve el düğümü olarak iki farklı ana kategoride sınıflandırılmaktadır. Her iki kategoride de Viskon, Pamuk, Polyester ve Akrilik iplik seçenekleri  ile müşterinin isteğine bağlı olarak istenilen renkte üretilebilmektedir. BMS SAÇAK, el yapımı ürünlerimiz için hizmet veren ve fason üretim yapan 800’ ü aşkın ev hanımı çalışanlarımız dolayısı ile de kadın istihdamına destek vermektedir.

Kalite, Yenilik ve Tam Hizmet ilkeleriyle bugüne kadar gelen BMS SAÇAK bundan sonra da değerli halı üreticilerinin yanında bir tedarikçiden ziyade “ÇÖZÜM ORTAĞI” olarak hizmet vermeye devam edecektir.

Hemen Ara 0342 357 06 99